Warning: Use of undefined constant jquery - assumed 'jquery' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/apal/functions.php on line 5

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Wybierz Kategorię:

Imprezy Okolicznościowe

Imprezy dla Firm

Pokazy Flair

Fontanny

Oferta

Dla firm:

Dla organizatorów imprez firmowych przygotowujemy menu ułożone według życzeń i upodobań, profesjonalnie przyrządzone drinki na bazie egzotycznych owoców, soków i syropów jako urozmaicenie każdego spotkania.
Zapewniamy profesjonalny sprzęt barmański oraz możliwość wynajmu fontanny czekoladowej. W ramach tej usługi oferujemy urządzenie, czekoladę oraz różnorodne dodatki – owoce, ciasteczka, bezy a także zastawę i stół cateringowy. Dodatkowym atutem jest doświadczona hostessa, która zadba o przygotowanie owocowo-czekoladowych szaszłyków i estetykę stołu.

Zapraszamy również na Kurs Wiedzy o Winie

Zajmujemy się kompleksową konsultacją i doradztwem w układaniu kart win, projektujemy piwniczki i pomagamy w ustalaniu reguł i zasad dotyczących przechowywania i podawania wina dla gastronomii. Aby wyróżnić Twoją firmę jako jedną z najbardziej prestiżowych na rynku, istnieje możliwość zorganizowania degustacji wina w formie warsztatów i szkoleń integracyjnych dla pracowników.

Wybierając wieczór włoski z Sommelierem będziesz mógł zasięgnąć fachowej wiedzy, z której dowiesz się między innymi w jaki sposób łączyć wino i dania w współgrającą jedność.